Марокко

ВІЗА В МАРОККОКомпанія Visa Land пропонує потенційним клієнтам можливість оформити візу в Марокко в Києві!

Марокко – одна з країн світу, в’їзд в яку обов’язково потребує наявності візи. Оформити її можна самостійно, звернувшись в консульство в місті Києві. Будь – яка віза в Марокко видається на підставі певних документів і в результаті узгодження з метою поїздки. Не виключений і відмова, якщо виникнуть непередбачені обставини або буде наявність хоча б однієї помилки в документах. Отримання такого проїзного документа, як віза в Марокко, завжди пов’язане з деякими труднощами і вимагає маси зусиль, а так само багато часу. З цієї причини самостійно її отримувати виявляється досить складно.

Спеціалізоване агентство Visa Land складається з кваліфікованих фахівців, які індивідуально підготовлюють для кожного клієнта пакет документів. Сучасна віза в Марокко, ціна на яку невисока, включає в себе конкретні моменти.

ЦІНА ВІЗИ В МАРОККО

Тип візи Оформлення Вартість
Короткострокова 7\14 7 днів 2300 грн
Короткострокова 7\14 3 дні 2800 грн
* 7 \ 14 – 7 це кількість днів перебування, 14 – це коридор використання візи
НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
  • Закордонний паспорт;
  • 2 шт. фото 3 см х 4 см;
  • Копія українського паспорта (всіх сторінок з відмітками).

ДоДАТКОВІ ПОСЛУГИПрофесіонали особисто підбирають для кожного окремого випадку той чи інший її варіант. Існують наступні її різновиди:

  • гостьова (відвідування друзів, родичів і т.д.), передбачає наявність підтверджуючих паперів про запрошення;
  • туристична (подорож по країні), обов’язкова наявність квитків і бронювання готелю;
  • ділова або робоча (поїздка для бізнесу, для роботи), зазвичай запрошення висилає компанія – роботодавець або партнерська організація.

Віза в Марокко для українців – відмінний плацдарм для здійснення задуманих планів. Тому навіть якщо є сумніви в позитивній відповіді від консульства, не варто впадати у відчай. Фахівці агентства готують всі пакети документів для клієнта, виходячи з мети поїздки. Достатньо лише здати особистий паспорт, ксерокопії. І в результаті вдасться отримати такий дозвіл на в’їзд, як віза в Марокко Київ. Слід зазначити, що за допомогою агентства її придбати у багато разів простіше, ніж самостійно. Якщо за справу беруться професіонали і авторитетна компанія, відмови практично виключені.

В даний час вартість візи в Марокко залежить від деяких факторів і становить в середньому стоп’ятнадцять доларів. Слід пам’ятати про те, що тривалість перебування в країні для простої туристичної візи – не більше 90 днів. В агентстві клієнтам надають вичерпну інформацію, щоб виключити непорозуміння вже в поїздці. Фахівці допомагають не тільки швидко відкрити візу в Марокко, але і зібрати інші потрібні документи. Обов’язкова умова – це страхування. Згодом вона дає можливість лікуватися без матеріальних втрат, якщо буде потреба. В агентстві віза Марокко оформляється дуже швидко, оперативно. Згодом у клієнтів не виникає ніяких проблем вже після перетину кордону.


ПАМ’ЯТКИ МАРОККО
Марокко Марокко Марокко Марокко
Касба Удайя Палац Бахія Кафедральний собор Мечеть Хасана II
Марокко Марокко Марокко Марокко
Кутубія Ель Баді Медресе Бен Юсефа Сад Мажореля

Задайте питання нашим спеціалістам прямо зараз!

[amoforms id=”1″]